Про проект

Проект “Атлас соціально-економічного розвитку України” створено із метою поширення інформації про соціально-економічні показники України у найбільш зручному для перегляду та аналізу вигляді.

Цільова аудиторія проекту - інвестори, аналітики, бізнес, представники засобів масової інформації, студенти та науковці.

Для візуалізації використовуються дані Державної служби статистики України (http://www.ukrstat.gov.ua), а також - дані спеціалізованих організацій, котрі Київський економічний інститут при Київській Школі Економіки отримав або придбав для користування у межах своєї статутної діяльності без застережень власників щодо оприлюднення.

Користування Атласом - безкоштовне, посилання на Атлас та вибірки даних - обов’язкове. Атлас надає швидкий доступ до інформації про соціально-економічну ситуацію в Україні, проте не є універсальним інструментом. У випадку, якщо для прийняття управлінського рішення потрібна детальніша інформація - рекомендуємо звернутися до спеціалістів Київської Школи Економіки для отримання ширших даних за більший період часу.

Інформація, представлена за допомогою Атласу, не є офіційною позицією Київської Школи Економіки або партнерів у реалізації проектів, а лише графічно відображає підготовлені для зручного використання дані, отримані від організацій та установ, котрі займаються їх збором та обробкою інформації.

З запитом про уточнення даних та отримання ширшого переліку показників за більший період часу прохання звертатися безпосередньо до Київського економічного інституту при Київській Школі Економіки – data@kse.org.ua, тел. +38 044 492 80 12, факс +38 044 379 29 04